OŚMIODNIOWE WARSZTATY Z KURSEM ODŻYWIANIA
Odpowiednia niskocukrowa, bezglutenowa, bezlaktozowa dieta, relaks, odnowa biologiczna, wykłady i warsztaty pozwalają każdemu skutecznie wypocząć, szybko oczyścić i zregenerować organizm, stracić nadwagę, zrozumieć i pokochać zdrowy styl życia.
Program turnusu został ułożony z myślą o tych, którzy pragną zmniejszyć nietolerancje, alergie, autoagresje, odbudować i zwiększyć odporność organizmu, poprawić procesy metaboliczne, pozbyć się chorób, zgubić zbędne kilogramy, odzyskać radość i zdrowie.
W PROGRAMIE:
Turnus jest bezpieczny dla osób z problemami nowotworowymi, chorobami nerek, przewodu pokarmowego, cukrzycą, schorzeniami układu krążenia, osteoporozą, gośćcem, nietolerancją glutenu, chorobą Hashimoto, zespołem chronicznego zmęczenia, zespołem pocovidowym itp.
ZAJĘCIA PROWADZI:
Od trzydziestu lat propaguje zdrowie, prowadzi autorskie warsztaty oczyszczająco – regenerujące połączone z kursem właściwego odżywiania i zdrowego stylu życia. Jest autorką „Diety DGD”, opisanej w swojej książce „Każdy kęs ma znaczenie” i ebooku „Onkodieta”. W programie wykorzystuje odpowiedni sposób detoksykacji, który odkwasza, odżywia, poprawia i wzmacnia czynności obronne organizmu. W praktyce stosuje różne naturalne metody regeneracji przywracające witalność i dobre samopoczucie uczestników.
Przez ponad 3 dekady z sukcesem poprowadziliśmy aż 129 turnusów!
Rok 2026 rozpoczął się 129 turnusem w Rytrze.