STORE

STORE

 

JAK DZIAŁA APLIKACJA MIQ ?

Aby poznać swoje metaboliczne IQ, wystarczy rozwiązać prosty test, który oszacuje nasze ogólne predyspozycje i przypisze nas do jednej z TRZECH GŁÓWNYCH GRUP METABOLIZMU, z których każda charakteryzuje się odmienną tolerancją na poszczególne pokarmy.

Po rozwiązaniu testu otrzymujesz wynik określający twój typ metabolizmu i krótki opis.

W aplikacji znajdziesz szczegółowy opis swojego typu, który ułatwi Ci życie na co dzień. Ponadto uzyskasz dokładny wykaz produktów, które powinieneś jeść i tych które powinieneś odstawić, aby czuć się świetnie.

Aplikacja zawiera też zasady odżywiania dostosowane do Twojego typu metabolizmu. Jeżeli uznasz, że udzieliłeś odpowiedzi pod wpływem innych osób czy zgodnie z zasadami żywienia, które do tej pory uznawałeś za zdrowe, a teraz masz wątpliwości – w każdej chwili możesz powtórzyć test i uzyskać prawidłowy wynik dla swojej metabolicznej inteligencji (MIQ).

Opcją dodatkową jest DIET TIMER, który przypomina Ci o porach posiłków. Sam decydujesz o podanych godzinach, częstotliwości komunikatów i dniach, w które chcesz otrzymywać powiadomienia. Żeby zmotywować Cię do efektywnego wykorzystania Twojego MIQ, w każdej kolejnej informacji znajdziesz nową wskazówkę dostosowaną do twojego typu metabolizmu.

Jeśli znudzi Ci się otrzymywanie TIPS po prostu użyj opcji OFF.

Aplikacja jest dostępna dla systemów IOS, Android i windows phone – w 7 językach.

Co daje Ci poznanie i świadomość swojego Metabolicznego IQ ? :

  • Przystosowanie sposobu odżywiania do specyficznych potrzeb swojego organizmu.
  • Osiągnięcie idealnej wagi i jej utrzymanie bez wysiłku.
  • Przypływ energii i dobra kondycja.
  • Wzmocnienie systemu immunologicznego organizmu.
  • Wyeliminowanie niestrawności, zmęczenia i alergii.
  • Opanowanie stanów depresyjnych, lęków i zmian nastrojów.

 

PODZIEL SIĘ ARTYKUŁEM
 
PinterestFacebookTwitterLinkedInEmail