AKADEMIA ZDROWIA DGD DLA POLONII VOL. 32 Wiosenny detox – Jak oczyścić organizm?

To już 32 odcinek z serii Akademia Zdrowia DGD dla Polonii!

Tym razem Dr Grażyna Pająk rozmawia z Ewą Staniszewską o tym jak oczyścić organizm na wiosnę. Dlaczego każdy detox jest dla każdego oraz co sprzyja naszemu zdrowiu?

Posłuchaj koniecznie – znajdziesz odpowiedź na te pytania właśnie w 32 odcinku naszej Akademii Zdrowia dla Polonii.

SHARE: